Proteiny • Aminokyseliny • Doplňky výživy

Artro gold cherry 750g

Doporučujeme
1 280,00 s DPH / ks 1 066,67 Kč bez DPH / ks
Skladem
Určení: Nejkomplexnější kloubní výživa, vytvořená pro zdravou podporu kloubů a pojivových tkání. Tento doplněk patří svým složením, mezi nejlepší na trhu, obsahuje 15 aktivních látek. V daném produktu bylo použito přírodní sladidlo stévie, čímž zvyšuje kvalitu produktu.
Obj. číslo:
01782

Parametre

Hmotnost0,75 kg

Informace o produktu

Složení (cherry / višeň): Enzymatický hydrolyzovaný kolagen, Inulin, Glukosamin sulfát 2 KCL, Chondroitin sulfát, Aquamin F (Lithothamnion Coralloides), MSM (= methyl sulfonyl methan), Žraločí chrupavka, Kuřecí kolagen z hrudní chrupavky typu II 90%, vit . C kyselina L-askorbová, Enzym Bromelain (1200GDU / g), Hylauronan sodný, vit. E- (DL-Alfa-Tokoferol acetát), vit. B6 (Pyridoxin HCL), vit. K2 (menachinon MK-7), vit.D3 (cholekalciferol), Kyselina citronová (E330), Oxid křemičitý (551), aroma višeň, Sladidlo: glykosidy steviolu (E960).

Glukosamin sulfát je bazickým derivátem glukózy, který se používá jako pomocný prostředek ke zmírnění zánětu a bolestí při léčbě zánětů kloubů, šlach, kloubních pouzder, dále ke zlepšení degenerativních procesů postihujících meziobratlové ploténky. Stimuluje tvorbu glukosaminoglukanů a proteoglukanov, dvou stavebních prvků chrupavky. Vyskytuje se většinou ve formě stabilních solí (síranu, chloridu). Glukosamin sulfát je jednou z biologických chemikálií, které tvoří kyselinu hyaluronovou, hlavní výplňová složka kloubních kapalin a okolních tkání. Glukosamin sulfát pomáhá při tvorbě nehtů, šlach, kůže, očí, kostí, vaziva, srdečních chlopní a při sekreci slizu v zažívacím, dýchacím a močovém ústrojí. Zlepšuje také funkci lymfatického systému.

Chondroitin sulfát je nejvíce zastoupen ve strukturách mezibuněčné hmoty (proteoglykanů) chrupavky. Pomáhá v chrupavce zadržovat vodu a může zvrátit ztrátu chrupavky, tím že ho budeme užívat kombinaci s glukosaminem. Chrupavka je pojivová tkáň v našem těle, která slouží ke zpevňování okolních tkání. Pravidelným užíváním snižujete bolest a zánět, zlepšujete funkci kloubů a zpomalujete progresi osteoartrózy.Účinok chondroitin sulfátu nastupuje postupně a projeví se až po čtyřech až šesti týdnech užívání. V rámci prevence doporučujeme užívat 2 měsíce, 4 měsíce pauza a pak to celé opakovat. Pokud dochází ke ztrátě kloubní chrupavky, je třeba jej užívat i dlouhodobě.

MSM (= methyl sulfonyl methan) je organická a přirozeně se vyskytující forma síry, která se nachází v čerstvých syrových potravinách. MSM není dostatečně zastoupen v dnešních nekrytých potravinách, které se často pěstují ve sklenících s umělým zavlažováním. Vařením se MSM poškozuje, což je dalším důvodem, proč se tato látka našemu tělu nedostává. V našem těle MSM působí tak, že zvláčňuje vnitřní vazivové a chrupavčité tkáně, které je pak pružnější a odolnější.

Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen je zdroj predštiepených proteinů enzymovou hydrolýzou, které jsou důležité pro regeneraci pojivových tkání. Tyto nejkratší molekulové řetězce mají vliv na vyšší stravitelnost a využitelnost pro člověka. Typické pro tento zdroj proteinů je dobrá využitelnost a jedinečné zastoupení esenciálních i neesenciálních aminokyselin, vysoký obsah bílkovin, velmi nízký obsah sacharidů a tuků.

Kuřecí kolagen z hrudní chrupavky typu II Je nejvíce zastoupen v chrupavčitých tkáních, kde tvoří tenké fibrily. Užíváním přispíváte k podpůrné funkci zdravých kloubů a zároveň podporujete jejich pružnost a pohyblivost.

V kombinaci s kyselinou hyaluronovou, glukosaminem a chondroitinem sulfátem, zvyšujete celkový účinek pro klouby.

Aquamin je unikátní minerální zdroj, získaný z mořských řas, bohatý na bioaktivní vápník (Ca) min. 32% obsah,

hořčík (Mg) min. 2,2% obsah a dalších 72 důležitých stopových prvků, které vedou ke zlepšení zdravotního stavu kostí a celého těla.

Výzkum ukázal, že vyživování minerály závisí nejen na obsahu vápníku (Ca). Magnézium / hořčík (Mg) a stopové minerály hrají nezbytnou úlohu při efektivní fortifikaci minerálů.

Tento minerální matrix poskytuje výjimečnou biologickou dostupnost, bioaktivitu a optimalizuje hladinu minerálů v těle.

Červená mořská řasa Lithothamnion Coralloides je druh, který se nachází jen v určitých oblastech. Během životního cyklu červená řasa absorbuje esenciální minerály a živiny z čistých, studených, neznečištěných, na minerály bohatých vod Atlantského Oceána.

Nedostatek vápníku a minerálních látek je rostoucí globální zdravotní problém. Aquamin může tento problém pojmenovat. Jde o biologickou dostupnost vápníku, stejně jako o množství stopových minerálů, esenciálních pro udržení optimálního stavu kostí a o stravitelnost.

Žraločí chrupavka je komplex mukopolysacharidů, který obsahuje kolagen a další důležité složky jako glukosamin a chondroitin. . Je přírodním zdrojem vápníku a fosforu. Užíváním žraločí chrupavky: zlepšuje pohyblivost kloubů, zpomalujete degenerativní změny v chrupavce, zmírňujete záněty a otoky kloubů, zlepšujete pružnost pokožky, pleti, nehtů a vlasů.

Hyaluronová kyselina (Hyaluronan sodný) je přítomna v každém tělesném tkáni. Má výjimečně silnou schopnost vázat vodu, jedna molekula kyseliny hyaluronové je schopna pojmout asi 250 molekul vody. Tímto pomáhá snižovat tření a tlumení nárazů v kloubech. Také má pozitivní účinky na: spánek, sexuální potenci, hustotu kostí.

Orafti ® (Inulin) je dietní rozpustná vláknina z kořene čekanky, přírodní produkt. Přispívá k normální funkci střev, zvýšením frekvence stolice, při minimální denní dávce: 12g. Konzumací inulinu v potravinách, přispíváme ke snížení nárůstu hladiny glukózy v krvi. Pomáhá snížit hladinu krevního cukru a podporuje činnost srdce. Podporuje detoxikační systémy organismu. Dále má pozitivní vliv na lepší využití vápníku lidským organismem.

Vitamín C (kys.L-askorbová) je silným antioxidantem, zabraňuje zánětům, zabezpečuje napjatost pokožky a sílu svalů. Stimuluje tvorbu vaziva, kostí a zubů a spolupůsobí při budování chrupavek i šlach. Zlepšuje hojení ran a posiluje imunitu. Ochraňuje orgány a tkáně, centrální nervový systém před volnými radikály, které je poškozují a urychlují stárnutí. Snižuje poškození způsobené kouřením a chrání před oxidací krevního tuku v krvi přeměnou bílkovin na cukry v cévách.

Vitamín E (DL-Alfa-Tokoferol acetát) antioxidant vitamín E, který chrání buňky před poškozením. Dále ovlivňuje tvorbu červených krvinek, růst svalové hmoty a tkání.

Vitamin D3 (Cholekalciferol) vitamin D v uvedené dávce 75mcg, přispívá k normálnímu vstřebávání a hladině vápníku a fosforu, udržení normální činnosti svalů a zdravých zubů. Dále přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Vitamin K2 (menachinon MK-7), Přírodní forma vitaminu K2, která obsahuje vysoce biologickou dostupnost vitamínu, 6-8 krát účinnější než v případě syntetického vitamínu K1. Užíváním tohoto vitaminu přispíváte k prevenci osteoporózy a to aktivací specifického proteinu (osteokalcin), což vede k optimálnímu vázání vápníku do kostí a zubů. Vitamín K2 je účinný pro zlepšení kvality kostí a pevnosti kostí, což je prokázáno několika klinickými studiemi, také přispívá k normální srážlivosti krve. Dále je důležitý pro správnou činnost ledvin, zlepšuje citlivost na inzulín, pomáhá při léčbě žaludečních vředů, posiluje imunitu a vitalitu.

Užíváním v kombinaci s vitaminem D3 zvyšujete vstřebávání vápníku.

Vitamin B6 (Pyridoxin) má významnou roli v činnosti enzymů, působících při rozkladu a zužitkování bílkovin, tuků a cukrů z potravy. Je důležitý při procesech přeměny zásobních cukrů v játrech a svalech na energii. Preventivně působí proti nervovým onemocněním, zlepšuje náladu, zmírňuje deprese, má také vliv na kvalitu kůže a významnou roli hraje při v tvorbě červených krvinek a protilátek.

 

Výživová hodnota výrobku ve 100g prášku a v 25g 

Nutriční informace

100g

25g

*RVH %/ RDA%

Energetická hodnota

1215,4 kJ (288,7 kcal)

303,85 kJ (72,2 kcal)

3,6%

Tuky  

0,63g

0,16g

0,22%

Nasyceny mastné kyseliny

0g

0g

0%

Sacharidy

34,4 g

8,6g

3,3%

Z toho cukry

32,4g

8,1g

9%

Vláknina

22,6g

5,65g

**

Bílkoviny

45,2g

11,3g

22,6%

Soli 

1,08g

0,27g

4,5%

Enzymaticky hydrolyzovaný kolagén(kolagénové peptidy)

40g

10g

**

Inulín

26,6g

6,65g

**

Glukosamin sulfát 2KCL

6g

1,5g

**

Chondroitín sulfát

4g

1g

**

MSM (= methyl sulfonyl methan)

4g

1g

**

Žraločí chrupavka

4g

1g

**

Aquamin

              4g

1g

**

z toho minerál Ca

1,28g

320mg

40%

Kuřecí kolagen z hrudní chrupavky TYP II 90%

2g

500mg

**

Vitamin C kys.L-askorbová

1600mg

400mg

500%

Enzým Bromelain (1200GDU/g)

800mg

200mg

**

kyselina hyaluronová( Hyaluronan sodný)

400mg

100mg

**

vit. E ( DL-Alfa-Tokoferol acetát )

80mg

20mg

166,6%

vit. B6 (Pyridoxin HCL)

20mg

5mg

357%

vit.K2 menachinón MK-7

400mcg

100mcg

133%

vit. D3 (cholekalciferol)

300mcg

75mcg

1500%

* RVH - referenční výživová hodnota

Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

** RVH není stanovena
No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu.
Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Staráme se o vás !

Použití a dávkování: Doporučená denní dávka 25g, 2 x denně 12,5g po jídle, rozmíchat v tekutině a vypít. Pro optimální účinnost doporučujeme dodržovat denní dávkování a užívat nejlépe během 2 až 3 měsíců.

Omezení: Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby trpící nesnášenlivostí na některou z uvedených složek. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Alergen: korýši, měkkýši, ryby.

Skladování: Skladovat mimo dosah dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25 ° C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít. Skladování v chladu a temnu prodlužuje trvanlivost výrobku.

Výrobce: STILL MASS s.r.o. , Lieskovská cesta 468, Lieskovec, 96221, Slovensko.

Zákazníci si koupili k tomu i tyto produkty

OMEGA 3-6-9

OMEGA 3 3-6-9 |60 caps.

Omega 3 6 9 obsahují směs získanou z rybích a rostlinných olejů, které poskytují jedinečnou kombinaci omega - 3, omega - 6 a omega - 9 mastných kyselin důležitých pro lidský organismus. Vitamin E je antioxidant, chránící buňky před škodlivými volnými radikály. Užíváním podporujete správnou hladinu cholesterolu a pozitivně ovlivňuje činnost srdce a cév.
140,00 s DPH
116,67 Kč bez DPH
Skladem
Obj. číslo: 01054

OMEGA 3 18/12

OMEGA 3 18/12 |500 caps.

Omega 3 6 9 obsahují směs získanou z rybích a rostlinných olejů, které poskytují jedinečnou kombinaci omega - 3, omega - 6 a omega - 9 mastných kyselin důležitých pro lidský organismus. Vitamin E je antioxidant, chránící buňky před škodlivými volnými radikály. Užíváním podporujete správnou hladinu cholesterolu a pozitivně ovlivňuje činnost srdce a cév.
540,00 s DPH
450,00 Kč bez DPH
Skladem
Obj. číslo: 01058

 

 

 

 

 • Telefonické objednávky
  0905 812 095
 • Doprava zdarma
  pre objednávky nad 1800 CZK
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznický servis
  a péče
 • dodáváme produkty
  přímo od výrobců

IMPORTANT_NEWS_TO_YOUR_EMAIL

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.